Armada Network
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Armada Network

Armada-Empire DB Team Designed By NeuTraLizeR & 4EverKing

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Oyun Resettemi ? GM Ler bakarsanız sevinirim

2 posters
YazarMesaj
Sensualty

Oyun Resettemi ? GM Ler bakarsanız sevinirim Empty
MesajKonu: Oyun Resettemi ? GM Ler bakarsanız sevinirim   Oyun Resettemi ? GM Ler bakarsanız sevinirim Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 10:45 am

Kac saattir bekliyorum oyun Resettemi yoksa bir sorunmu var? oyn ne zaman Acılcak bir acıklama yaparmsınızz
sangreal

sangreal

Oyun Resettemi ? GM Ler bakarsanız sevinirim Empty
MesajKonu: Geri: Oyun Resettemi ? GM Ler bakarsanız sevinirim   Oyun Resettemi ? GM Ler bakarsanız sevinirim Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 10:51 am

Sensualty demiş ki:
Kac saattir bekliyorum oyun Resettemi yoksa bir sorunmu var? oyn ne zaman Acılcak bir acıklama yaparmsınızz

evet ya kesinlikle katılıyorum, lütfen bir açıklama, dün akşam downloadları yaptım başladım oynamaya reset atılacak 1dk sonra online duyurusu yaptınız ama hala bekliyoruz. daha oyuna başlar başlamaz kırıldı server hep böyleyse server hiç başlamayayım oyun başında yaşlanmayalım yani, bismillah diyemedik daha... form yetkilisi NeuTraLizeR bir açıklama bekliyoruz cümleten

Oyun Resettemi ? GM Ler bakarsanız sevinirim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oyun Yetkilileri