Armada Network
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Armada Network

Armada-Empire DB Team Designed By NeuTraLizeR & 4EverKing

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Slm. Oyuna yeni başladık. Oyun hakkında yetkililer bilgi ltfn.

3 posters
YazarMesaj
CooL

Slm. Oyuna yeni başladık. Oyun hakkında yetkililer bilgi ltfn. Empty
MesajKonu: Slm. Oyuna yeni başladık. Oyun hakkında yetkililer bilgi ltfn.   Slm. Oyuna yeni başladık. Oyun hakkında yetkililer bilgi ltfn. Icon_minitimePtsi Tem. 21, 2008 6:47 pm

Buraya bi server'dewn geldik basta güzel gidiyodu sonra gm'lerin sorumsuzlugu bizi baştan cıkardı!
Burda öle bi olay olmucagını ümit ederek geldik 2 arkadas begenirsek arkadasn 25 30 kişi daha gelcek king
4EverKing [Admin]
Admin
4EverKing [Admin]

MesajKonu: Geri: Slm. Oyuna yeni başladık. Oyun hakkında yetkililer bilgi ltfn.   Slm. Oyuna yeni başladık. Oyun hakkında yetkililer bilgi ltfn. Icon_minitimePtsi Tem. 21, 2008 8:23 pm

Şu Şekilde Söyleyeyim Bunu Fikri 4 Kişi Kararlaştırdık ve şuan bazılarımız tatil amaçlı seyahatte Bu yüzden gm olarak çevreden olan kisiler gorev yapıyor ben döndüm görev almaya baslıyacağım sorumsuzluk yapan gmler zaten sikayet edildiği taktirde direk görevden alınacaktır.
noberstkazanova
Admin
noberstkazanova

MesajKonu: Geri: Slm. Oyuna yeni başladık. Oyun hakkında yetkililer bilgi ltfn.   Slm. Oyuna yeni başladık. Oyun hakkında yetkililer bilgi ltfn. Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 2:56 am

tatilden döneli ben ohooooooo uyuz herif herkes seni beklioda saf yha az cık erken gelsen daha erken acılırdı Laughing

Slm. Oyuna yeni başladık. Oyun hakkında yetkililer bilgi ltfn.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oyun Yetkilileri